Регистрация


Авиабилеты в любую точку планеты!

Автобусные туры » Венгрия

5 перлин Європи

 
 
26 сентября 2008   comments (0)   lexur   1936  
 

5 перлин Європи

 


Перехоплює подих, емоції переповнюють, а неповторні враження залишаються назавжди!

 

 

 

Будапешт, Відень, Чеський Крумлов, Прага та Дрезден у вартості туру!

 

Львів – Токай – Мішкольц-Тапольце – Будапешт – Відень – Мельк – Дюрнштайн – Кремс – Клостернойбурґ – Чеський Крумлов – Прага – Карлові Вари – Дрезден – Моріцбурґ – Пільніц – Кеніґштайн – Львів

 

Початок туру:

вересень

жовтень

17, 24

1, 8, 15, 22, 29

 

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 

ПРОГРАМА ТУРУ

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 

 

 

 

Середа.
Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми. <!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->Інформація<!--[endif]-->
8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ.» Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону. Заїзд в супермаркет TESCO, обмін валют.
Невеликий Токай. Не зрівняти його ні з виноробними районами Франції чи Іспанії, ні, тим більше, з районами американської Каліфорнії. Все тут скромно, мініатюрно. Та саме тут батьківщина Короля вин та вина королів!
І саме тут перше та смачне знайомство з Угорщиною – невеличка прогулянка містом, а потім – дегустація токайських вин та справжній угорський гуляш!
Розміщення в готелі ***.
Ночівля в готелі.

 

 

 

Четвер.
Сніданок. Виселення з готелю.
9:00 – відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення – печерної купальніпечерної купальні в Мішкольц-Тапольце (2000фт≈9€). У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.
Не забудьте рушник та купальний костюм!
Виїзд до Будапешту. Розміщення в готелі ***.
20:00 – святкова вечерясвяткова вечеря в угорській чарді з фольклорною програмою (30€).
Повернення в готель. Ночівля.

 

 

 

П'ятниця.
Сніданок.
9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина ДунаюБудапешт – перлина Дунаю»: старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент (11€), базиліка Св. Іштвана, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
13:00 – вільний час. На Ваш вибір:
• найдавніший зоопарк Європи (6€)
луна-парк з незабутніми атракціонами (5-8€)
• відпочинок в термальних купальнях СеченіСечені (8€)
• відвідання музею образотворчих мистецтв
Все це знаходиться біля площі Героїв.
18:00 – продовжимо знайомство зі столицею Угорщини.
Найвідоміша вулиця Будапешта – вулиця Ваци, що виблискує вітринами ексклюзивних магазинів, дорогих ресторанів та кафе.
Дуна-Корзо – найулюбленіше місце для неквапного вечірнього променаду, звідки відкривається романтичний вид на Королівський палац та Рибацький Бастіон.
Десь тут сидить маленька Принцеса – талісман повернення до Будапешту.
Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінаціїБудапешт в ілюмінації» – прогулянка на корабликукораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Повернення в готель. Ночівля.

 

 

 

Субота.
Сніданок. Виселення з готелю.
8:30 – переїзд до столиці АвстріїВідня. Розміщення в готелі.
Оглядова екскурсія «Віденська симфоніяВіденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, прогулянкою по Віденській Рінґштрассе, оглядом пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана, і, звичайно ж, з Блакитний Дунай.
Вільний час. На Ваш вибір:
ХофбургХофбург з музеєм Сісі (9,9€) – імператриці Єлизавети, однієї з найгарніших жінок свого часу
• замок ШонбруннШонбрунн (9,5€)
• палац БельведерБельведер (12,5€)
• Галерея АльбертінаАльбертіна (9,5€)
Музейний кварталМузейний квартал (16€)
• будинок ХундертвассераХундертвассера
• міський парк розваг «Пратер» (від 3€ за атракціон)
• Маріягільферштрассе – знаменита торгова вулиця Відня, на якій зосереджені магазини провідних фірм світу, супермаркети та ексклюзивні бутіки.
<!--[if gte vml 1]><!--[if !vml]-->Нове!<!--[endif]-->18:00 – Рекомендуємо: «Відень запрошує!» (50€). Пропонуємо провести вечір в одному з романтичних районів хойріґерівхойріґерів, таких як Ґрінцінґ, Зіверінґ, Нойштіфт або Штаммерсдорф. Вишукані австрійські винавина, прекрасна австрійська кухня та народні музики. Невимушена атмосфера та чудовий настрій гарантовані! Але спочатку насолодіться видом нічного Відня з гори Каленбе рґ.
Повернення в готель. Ночівля.

 

 

 

Неділя.
Сніданок. Вільний день.
<!--[if gte vml 1]><!--[if !vml]-->Нове!<!--[endif]-->8:30 – Рекомендуємо: екскурсія «Долина ВахауДолина Вахау» (40€). Долина Вахау – так називається 30-ти кілометровий відрізок Дунаю між містами Мельк та Кремс – одна з найкрасивіших річкових долин Європи. Ця місцевість називається «Колискою Австрії», адже власне з цих місц ь пішла назва «Остарріхі», котра згодом дала назву всій країні. Знаменитий діючий монастир Ордена бенедиктинців в Мельку – шедевр австрійського бароко, що велично здіймається над рікою. Старі, овіяні легендами замки, в одному з яких, що в Дюрнштайні, був ув’язнений король Річард Левове Серце. Затишні містечка на березі Дунаю, настільки малі, що в Кремсі священник скликає жителів на молитву криком, на честь чого поставлений пам’ятник жінки, що затуляє вуха руками. А вздовж долини простягаються живописні виноградники, що піднімаються крутими терасами, – ось типова картинна Вахау.
Під час екскурсії у Вас буде можливість продегустувати знаменитий на весь світ австрійський шнапс: у червні сезон малинового шнапсу, в липні – полуничного, серпень – це сезон абрикосового, вересень – грушевого, а ранньою зимою можна скуштувати легендарний Icevine – солодке вино, для якого врожай винограду збирають тоді, коли температура повітря вже мінус 5-7°C.
Повернення у Відень. Вільний час.
Ночівля в готелі.

 

 

 

Понеділок.
Сніданок. Виселення з готелю.
Кажуть, що понеділок день важкий. Та тільки не цей! І Ви у цьому переконаєтесь!
08:30 – переїзд до Клостернойбурґа. Запрошуємо на Винний тур (7€). У химерному лабіринті винного льоху на глибині 36 метрів зберігається знаменита колекція вин монастиря Клостернойбурґ. Це подорож по найбільшій та найстарішій австрійській винокурні, знайомство з її 900-літніми традиціями та сучасними технологіями.
11:00 – переїзд у Південну Чехію. Дорогою відкриваються чарівні пейзажі виноробних районів Нижньої АвстріїНижньої Австрії. Виноробні традиції тут беруть свій початок ще з часів Римської Імперії. Сьогодні ця федеральна земля Австрії є одним з головних виноробних районів країни, а вся його північно-східна частина названа на честь вина Вайнфіртель.
Знавців вина притягують підземні вулиці «Келлерґассе», що вражають уяву, – численні, розташовані недалеко від сільських селищ і зариті в підніжжя пагорбів винні льохи та винокурні, а також «Бушеншанкен» – маленькі таверни, де можна спробувати прекрасного австрійського винавина.
Розміщення в готелі ***.
Прогулянка та знайомство з Чеським Крумловом – столицею «п'ятипелюсткової троянди», де XVI століття та епоха відродження застигли в повній красі, немов з того часу так і не зрушились вперед стрілки міського годинника. Вільний час.
...Проте це далеко не все, що Вас чекає!
Вечірня програма «Що і як п’ють чехиЩо і як п’ють чехи» (20€). Один з приємних моментів це дегустація з вечерею, де Ви зможете дізнатися багато секретів, посмакувати їхнє пиво, національні напої та страви, розважитись та приємно провести час. А після того, як Ви відпочинете та розслабитесь, Вас чекає захоплююча та незвична екскурсія вечірнім Крумловом у супроводі середньовічних лицарів та їхньої дами. І все це буде проходити під освітлення смолоскипів – саме так, як це відбувалося у глибоку давнину середньовіччя. І тоді Ви поринете у ту неповторну атмосферу і вже ніколи не зможете її забути.
Повернення в готель. Ночівля.

 

 

 

Вівторок.
Сніданок. Виселення з готелю.
Чого тільки вартий Крумловський замок, який розмістився на скалі над рікою Влтавою! Після Празького Граду це найбільший архітектурний комплекс в Чехії. Як і в сиву давнину, замок і сьогодні охороняється ведмедями. Екскурсія по замку (230čk≈10€).
Переїзд у Прагу. Розміщення в готелі ***.
Виїзд до початку екскурсії «Знайомство з ПрагоюЗнайомство з Прагою». Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував!
<!--[if gte vml 1]><!--[if !vml]-->Нове!<!--[endif]-->19:30 – Рекомендуємо: Вечір в корчмі (990čk≈43€). Ви перенесетесь на сотні років назад – до самого середньовіччя! Його жорстка і в той час романтична атмосфера чекає Вас тут на кожному кроці. Жодна деталь не була забута, жодне з п’яти відчуттів. Буде на що подивитися, буде до чого прислухатися, і перш за все буде що відвідати. Фехтувальники, комедіанти та чарівні танцівниці Вас розважать, старовинна музика зазвучить, вино і пиво потечуть рікою, навіть їсти будете в дусі епохи: руками, та до тих пір, доки зможете! А якщо Вам повезе, стара відьма передбачить Вам долю по лініях долоні. Вас буде хвилювати т ільки одне розчарування… від повернення в сьогоднішній час. Вартість шоу включає їжу «all you can eat» з двома напоями. Замовляйте наперед – кількість місць обмежена!
Ночівля в готелі.

 

 

 

Середа.
Сніданок.
Ви ще далеко не все побачили у могутній столиці Чехії, і ще не все про неї зрозуміли.
09:00 – виїзд на екскурсію Злата ПрагаЗлата Прага (до 13:00). Королівське місто Градчани, Страговський монастир та центр паломництва Празька Лоретта, Празький град – резиденція чеських королів, де сьогодні живе і працює президент країни, легендарний собор Св. Віта, південні сади Празького граду, перлина бароко Мала Страна, спуск до площі Хрестоносців – однієї з найкрасивіших в Європі, а на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадайте своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна – немає!
14:00 –Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтавапрогулянка на кораблику по річці Влтава (20€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!
16:00 – море вільного часу, якого завжди так не вистачає!
У вільний час рекомендуємо відвідати одну з головних Празьких атракцій – Чорний театр (550čk≈24€). Серед вражаючих спецефектів світла, суцільної темряви і музики Ви переживете друге народження!
Ночівля в готелі.

 

 

 

Четвер.
Сніданок. Вільний день.
8:30 –екскурсія в Карлові Вари (30€). Місто лікувальних джерел, променад і колонад. Тільки побувавши тут Ви зрозумієте Гете, котрий сказав: „На світі існує лише три місця, де я хотів би жити – Веймар, Рим і Карлові Вари”.
Плюс вільний час на самостійне купання в басейні, катання на фунікулері Діани, обід, бутіки й магазини... А може Вам пощастить зустріти якусь знаменитість?! І неодмінно – вічно живі троянди, просочені карловарською сіллю, – так і захочеться на пам’ять про це казкове місце серед Ангельських гір... Виїзд до Праги.
Рекомендуємо відвідання всесвітньовідомих співаючих фонтанів (200čk≈9€). Магія музики, води та світла створює композиції, що залишають незабутні враження (розклад роботи залежить від погодніх умов).
Трансфер до готелю.
Ночівля в готелі.

 

 

 

П'ятниця.
Сніданок. Виселення з готелю.
8:30 – переїзд в древню столицю Саксонії Дрезден. Колись маленьке слов'янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
12:00 – знайомство з містом розпочнеться з оглядової екскурсії «Перлина німецького барокоПерлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонською кухнеюсаксонською кухнею.
А після цього відвідати каритнну галерею «Alte Meister» – «Старі майстри» (7€), де знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля, багатюща колекція полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тіціана, Рафаеля, Рубенса... Окрім Старих, є ще «Нові майстри» – колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфо ру (Музей фарфору), старовинних вимірювальних приладів (Фізико-математичний салон), зброї та обладунків (Зброярська палата), кунсткамера і музей коштовностей – і це ще далеко не все!
З набережної Кеніґсуфер («королівський берег») в центрі міста можна відправитися на прогулянку по Ельбіпрогулянку по Ельбі на екскурсійному пароплавчику (11,5€). Околиці Дрездена вартують прогулянки – правляча династія не скупилася, зводячи заміські резиденції. Тут можна побачити мисливський замок Моріцбурґ і розкішний палац Пільніц, який Август Сильний побудував для своєї графині Козель. Трохи подалі від Дрездена, на прямовисній кручі, стоїть абсолютно казковий, нереальний і неприступний замок Кеніґштайн. А від нього вже недалеко і до запаморочливої Саксонської ШвейцаріїСаксонської Швейцарії – мрії скелелазів і просто відпочиваючих.
Вечірній виїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять!

 

 

 

Субота.
Прибуття у Львів (коло обіду).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське містоЛьвів – королівське місто». І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидіть в одній із львіських кав'ярень та переконайтесь – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові!
То ж скільки насправді Перлин Європи?

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

 

 

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 

ВАРТІСТЬ

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 

 

До виїзду залишилось...

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 4 тижнів

365€

325€

Більше 3 тижнів

375€

335€

Менше 3 тижнів

385€

345€

Доплата за одномісне розміщення – 10€ / ніч.

Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ + 1,5%
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Подарунок від фірми:

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 • екскурсія та дегустація вин в Токаї;
 • подарунок на пам'ять;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

 

У вартість туру входить:

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
 • проживання в готелі 3*, сніданки шведський стіл;
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

 

У вартість туру не входить:

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 • вхідні квитки;
 • страхування;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України.


Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

 

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

<!--[if gte vml 1]> <!--[if !vml]-->alt<!--[endif]-->

 

 

 
 
 
 

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Все права защищены. Туристическое агентство «DISCOVERY» 2007-2014 Copyright ©  написать нам   карта проезда

Google+